O mnie i blogu / Kontakt

Na początku prowadziłam pamiętnik. Zarejestrowałam w nim prawie 10 lat swojego życia, zapisując 7 grubych zeszytów. W trakcie studiów moje pisanie skręciło na bardziej naukowe tory: eseje, praca licencjacka, a później magisterska. Jednocześnie intensywnie udzielałam się w wirtualnej przestrzeni: gg, czaty, Skype. Wtedy postanowiłam połączyć jedno z drugim i tak narodził się mój pamiętnik w sieci, czyli poprzedni blog.

Przyszedł jednak moment, w którym nie miałam czasu, chęci ani pomysłu na mojego bloga - co też można zobaczyć po początkowych wpisach. Jak stwierdziła to pewna osoba, blog spełnił swoje zadanie i nie był już relewantny do mojej sytuacji. Przeczekałam, aż doszłam do wniosku, że chcę czegoś zupełnie innego. I tak narodziło się to miejsce.

Aspire Inspire to przede wszystkim zapis mojej ścieżki nauki języków. Z prawej strony mojego bloga znajdziecie informację, jakich języków się obecnie uczę: francuskiego (français) i norweskiego (norsk). Wpisy dotyczą metod nauki, które sama stosuję lub dopiero poznaję, oraz moich postępów w nauce.

Kontakt mailowy: pani.as.com(małpa)gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz